Grafika ir dizainas

Personalizuoti reklaminiai skydeliai, kokybiški logotipai, profesionaliai paruoštos nuotraukos ir video medžiaga – itin svarbūs aspektai siekiant Jūsų verslo sėkmės.

Grafikos bei dizaino sprendimai Jums

Logotipų kūrimas

Logotipas yra simbolis su teksto ir vaizdų deriniu, kuris klientui padeda atskirti prekės ženklus bei atskirti skirtingas įmones. Logotipas yra neatskiriama tinklapio dalis, šis taip pat yra naudojamas reklamos kampanijose. Susisiekite, aptarsime Jūsų poreikius bei logotipo dizaino viziją.

Video montavimo paslaugos

Socialinėje medijoje, tinklapiuose, el. parduotuvėse vis dažniau galime pamatyti kokybiškus video, kurių pagalba klientai gali susipažinti su pristatomais produktais ar paslaugomis. Kokybiškai pateikta reklaminė video medžiaga gali padėti Jūsų veiklai išsiskirti bei didinti pardavimus.

Reklaminių skydelių kūrimas

Norint klientams kokybiškai pateikti prekes ar paslaugas reikalingas reklamos vizualas. Galime padėti Jums ir sukurti išskirtinį Jūsų prekės vizualą.

Nuotraukų koregavimas

Kokybiškas turinys yra svarbu, tad tiek Facebook, tiek Instagram paskyrose, tiek Jūsų tinklapyje nuotraukos turi būti itin aukštos kokybės bei tinkamai pakoreguotos arba retušuotos.

Turite klausimų?

Nemokamai įvertinsime Jūsų projektą bei pakonsultuosime!